Pierre Franken… 40 jaar lid bij T.I.O.S. Terheijden!

Op vrijdag 12 januari hield T.I.O.S. Terheijden haar nieuwjaarsborrel.
Nadat onze voorzitter de aanwezige leden met de beste wensen had toegesproken en ons nieuwe competitieshirt werd onthuld, kwam daar toch het klapstuk van deze avond. Pierre Franken was op 1 januari van dit jaar 40 jaar lid van onze tafeltennisvereniging. Dat is een unicum binnen het 44-jarig bestaan van onze club en het vieren zeker waard! Pierre heeft zich in die 40 jaar lidmaatschap vele jaren voor de club ingezet. Hij is zo’n 13 jaar voorzitter geweest en daarna ook nog een aantal jaren penningmeester. Tevens heeft hij zich, samen met een aantal andere leden, ook lange tijd ingezet voor onze jeugdleden. Uiteraard werd onze jubilaris met mooie woorden van de voorzitter deze avond in het zonnetje gezet. Na het overhandigen van passende cadeaus werd er op Pierre en het nieuwe jaar getoost. Van harte gefeliciteerd Pierre en op naar hopelijk nog vele jaren lidmaatschap bij onze tafeltennisvereniging!