Lekker tafeltennissen!

“Hé trainer, wil je mijn zoon niet zo veel meer leren? Anders kan ik niet meer van hem winnen!” Dit is natuurlijk eigenlijk een mooi compliment van vader aan zoon, dat onlangs te horen was tijdens een jeugdtraining waarbij onze jeugd kon spelen tegen ouders, broertjes en zusjes. Even later vroeg een vader aan zijn dochter of ze echt al zoveel punten tegen hem gescoord had. Met een mooie opkomst was het een gezellige boel die avond. Op de trainingen eraan voorafgaand lieten alle spelers, ondanks dat er een behoorlijk niveauverschil is, al flinke vorderingen zien. Dus dat sommigen het hun ouders al knap moeilijk gingen maken, was al een beetje verwacht, maar het is pas echt tof wanneer dat ook gebeurt. Onze jeugd komt graag op de dinsdagavond naar de training. Heb je zin om tegen hen te spelen en wellicht ook op tafeltennis te gaan, kom dan gewoon een keertje langs om het eens uit te proberen. Naast de trainingen zijn er af en toe ook andere activiteiten, zo mocht de jeugd onlangs los op de springkussens bij Bounce Valley. Degenen die erbij waren hebben zich er flink uitgeleefd, om na wat lekkers weer op de fiets tussen de regendruppels door naar huis te gaan.

Bij de senioren loopt de najaarscompetitie zo langzaam aan ten einde. Het ene team heeft het beter gedaan dan het andere team, maar in de komende competitie gaan alle teams weer een nieuwe poging wagen om de sportieve doelen waar te maken. Gelukkig heeft een van onze recreanten besloten het krapst bemande team het komende seizoen te komen versterken. Op de dinsdagavonden kan er worden getraind. Op de vrijdagavonden kan dit ook wanneer er geen thuiswedstrijden voor de competities zijn. Lijkt het je leuk om eens bij ons langs te komen? We zijn op zoek naar nieuwe leden, dus we hebben zeker plek voor je, of je nu beginner bent of het al vaker gedaan hebt. Zo kun je zelf ervaren of tafeltennis en onze club iets voor je zijn.